62-700 Turek, Kolska Szosa 3/19, Kaczki Średnie 67/8. 62-700 Turek
501 - 553 - 115, 603- 625 - 006
O Firmie

Na rynku działamy od 2005 roku, początkowo była to działalność zajmująca się wyłącznie tłumaczeniami dokumentów. Z upływem czasu oraz wzrostem naszego doświadczenia – postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność również o kompleksową rejestrację pojazdów.

Głównym impulsem, który przyczynił się do powstania projektu, były pozytywne analizy rynkowe dotyczące usługi sektora rejestrowania aut oraz zapotrzebowanie na profesjonalne oraz terminowe usługi.

Naszą firmę tworzą ludzie, dla których motoryzacja to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i nieodłączny element życia. Cały proces rejestracji pojazdów sprowadzonych lub krajowych i towarzyszące mu przepisy nie stanowią dla nas bariery. Jesteśmy po to by zaoszczędzić Państwa czas i nerwy, które wywołuję słowo "urząd". Charakteryzuje nas solidne, a zarazem szybkie wykonanie usług w konkurencyjnych cenach.

Każdy klient jest dla nas na wagę złota. Pisząc lub dzwoniąc w sprawie zlecenia, lub problemu przekonasz się o tym sam. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt w dowolnym czasie przez telefon lub e-mail podany w sekcji kontaktu na naszej witrynie.

Copyright © 2013 -2017

Realizacja T.M